Zboží se odesílá každé pondělí. Pokud uskutečníte objednávku do neděle do 12:00, odešleme balíček další den. Při volbě bankovním převodem balíček odešleme následující pondělí po obdržení platby.

Novinky

Oprava loketní opěrky Octavia 1

Je hodně uživatelů Octavií nebo jiných koncernů, kteří mají společný problém s konstrukční chybou loketní opěrky. Loketní opěrka se otevře, omylem se do ní zapře a panty jsou zlomené.

loketka

Potom, co se loketní opěrka zlomí se většina uživatelů rozhodne navštívit obchod s nahradními díly do auta. Bohužel, taková sranda vyjde i na 1 600 Kč a proto jsme přišli s daleko levnějším a hlavně lepším řešením, jak loketní opěrku opravit v pár jednoduchých krocích.

Oprava spočíva v tom, že se nahradí původní panty ocelovými, které vydží více, než originál.

Panty opravné sady loketní opěrky

 

Návod na montáž

K montáži potřebujete pouze šroubovák a trochu zručnosti.

Jednotlivé kroky pro montáž opravné sady

 1. Odstraňte původní konce pantů z obou stran.
 2. Na jednu stranu opěrky přiložte pant tak, aby šikmá strana původního pantu byla ve stejné rovině s novým pantem a přišroubujte pomocí vrutů.
 3. Druhý pant vložte do otvoru a přiložte vrch loketní opěrky na své místo. Vycentrujte vrch loketní opěrky tak, aby šel otevírat a zavírat a poté přišroubujte i druhý pant.

Montáž pantů je naprosto jednoduchá a zvládne ji za pomocí šroubováku opravdu každý. Podívejte se na přiložené video od zákazníka, jak je to snadné.

 

Konstrukční řešení a výroba opravné sady

Konstrukce pantů je tvořena z oceli. Povrch je lakován komaxitem kvůli dosažení lepších povrchových vlastností, jako je například ochrana proti korozi. Kvalitní matné lakování také dodává na estetičnosti a výrobek tak nevyčnívá.

Ocelové panty pro opravu loketní opěrky jsou vyráběny v České republice. Výrobce splňuje řadu norem ohledně kvality výrobků.

 

Použití opravné sady

Opravnou sadu lze použít na celou řadu vozidel, které mají loketní opěrku s výrobním číslem DAO300001 viz obrázek.

Loketní opěrka DAO300001

Nejčastější vozidla

Škoda

VW

Seat

Audi

 • Octavia
 • Fabia
 • Roomster
 • CitiGo
 • Rapid
 • Golf
 • Bora
 • Polo
 • Passat
 • New Beetle
 • Toledo
 • Leon
 • A4

 

Stále nevíte jestli koupit naši opravnou sadu? 

Pokud se stále rozmýšlíte, zkuste se podívat na recenze zákazníků, kterých není málo :) 

 

 

Proč NEKUPOVAT nový vrch loketní opěrky
 1. Cena za originál je vysoká

  Originální vrch loketní opěrky je drahý. Cena tohoto krytu se pohybuje okolo 500 Kč a celá loketní opěrka okolo 1 500 Kč a to nám příjde trochu zbytečná částka za něco, co si můžete opravit levněji a napořád. 
 2. Kvalita originálu je nedostatečná

  Kvalita původních pantů je očividně nedostatečná a proto nepomůže ani nákup nového vrchní dílu, který se Vám po čase opět zlomí. My jsme to vyřešili jednoduchou opravnou sadou, která je z oceli a vydrží toho opravdu hodně.
 3. Dovoz loketky ze zahraničí se nevyplatí

  Pokud se rozhodnete porozhlédnout se po vrchu loketní opěrky v zahraničí, myslete na to, že Vám produkt může dojít až za 2 měsíce. Mimo to se musí řešit mezinárodní platby, které jsou mnohdy složité. S reklamací produktu v tomhle případě vůbec nepočítejte. U nás můžete vadné zboží kdykoliv reklamovat a my Vám obratem pošleme nové (99,9% spokojených zákazníku produkt nevrací).