Zboží odesíláme každé pondělí. Pokud uskutečníte objednávku do neděle 12:00, odešleme zboží další den. Při volbě bankovním převodem / kartou zboží odešleme následující pondělí po obdržení platby.

Bluetooth AUX adaptér do autorádia

199 Kč
Skladem

Chybí ti v autě možnost bezdrátového přehrávání hudby? Propojte svůj telefon pomocí Bluetooth adaptéru a vychutnejte si svoji hudbu. Díky 3,5mm jacku adaptér disponuje vysoce kvalitním streamováním hudby do vašeho autorádia. Adaptér nepotřebuje baterie, stačí jej připojit přes USB port přímo ke zdroji napájení.

Hlavní přednosti

  • Dosah až 10m
  • Délka kabelu 24 cm
  • Jack 3.5 mm
  • Verze Bluetooth: V4.2

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prosím, ujistěte se, že je váš automobil vybaven 3,5 mm AUX vstupem. Zařízení by mělo být připojeno k AUX vstupu vozu, aby správně fungovalo. Adaptér podporuje mimo autorádia také připojení k PC nebo notebooku a lze tak spárovat například reproduktory, tiskárny, klávesnice nebo přenášet data mezi počítačem a mobilem.

Návod k použití:

  1. Připojení napájení: Připojte Bluetooth audio přijímač a USB konektor do napájecího zdroje DC 5V. Můžete použít například 5V napájecí adaptér nebo USB port reproduktoru/autorádia. Kontrolka napájení se rozsvítí po zapojení (toto zařízení vyžaduje minimálně 100 mA pro spuštění).
  2. Připojení audio kabelu: Připojte druhý konec audio konektoru 3,5 mm do AUX portu zvukového zařízení. Správné připojení audio kabelu zajistí, že hudba nebude zkreslená ani zpožděná během přenosu.
  3. Párování: Zapněte funkci Bluetooth na telefonu, vyhledejte Bluetooth zařízení a připojte se k Bluetooth přijímači. Spárujte jej s místním zařízením a připojte k mediálnímu zvuku.
  4. Poslech hudby: Otevřete hudební přehrávač na mobilním telefonu, přehrajte své oblíbené skladby, přijímač obdrží signál a reproduktor přehraje hudbu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Do auta
Hmotnost: 0.015 kg
Pracovní napětí: DC5V ±0,5V
Pracovní výkon: 0,3W
Přenosová vzdálenost: ≧10m
Verze Bluetooth: V4.2

Bluetooth přijímač do auta - Řešení pro bezdrátový poslech hudby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: