Zboží odesíláme každé pondělí

Pokud uskutečníte objednávku do neděle 12:00, odešleme zboží další den. Při volbě bankovním převodem / kartou zboží odešleme následující pondělí po obdržení platby.

Bluetooth AUX adaptér do autorádia

199 Kč
Skladem

Chybí ti v autě možnost bezdrátového přehrávání hudby? Propoj svůj telefon pomocí Bluetooth adaptéru a vychutnej si svoji hudbu. Díky 3,5mm jacku adaptér disponuje vysoce kvalitním streamováním hudby do autorádia. Adaptér nepotřebuje baterie, stačí jej připojit přes USB port přímo ke zdroji napájení.

Hlavní přednosti

  • Dosah až 10m
  • Délka kabelu 24 cm
  • Jack 3.5 mm
  • Verze Bluetooth: V4.2

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prosím, ujistěte se, že je váš automobil vybaven 3,5 mm AUX vstupem. Zařízení by mělo být připojeno k AUX vstupu vozu, aby správně fungovalo. Adaptér podporuje mimo autorádia také připojení k PC nebo notebooku a lze tak spárovat například reproduktory, tiskárny, klávesnice nebo přenášet data mezi počítačem a mobilem.

Návod k použití:

  1. Připojení napájení: Připojte Bluetooth audio přijímač a USB konektor do napájecího zdroje DC 5V. Můžete použít například 5V napájecí adaptér nebo USB port reproduktoru/autorádia. Kontrolka napájení se rozsvítí po zapojení (toto zařízení vyžaduje minimálně 100 mA pro spuštění).
  2. Připojení audio kabelu: Připojte druhý konec audio konektoru 3,5 mm do AUX portu zvukového zařízení. Správné připojení audio kabelu zajistí, že hudba nebude zkreslená ani zpožděná během přenosu.
  3. Párování: Zapněte funkci Bluetooth na telefonu, vyhledejte Bluetooth zařízení a připojte se k Bluetooth přijímači. Spárujte jej s místním zařízením a připojte k mediálnímu zvuku.
  4. Poslech hudby: Otevřete hudební přehrávač na mobilním telefonu, přehrajte své oblíbené skladby, přijímač obdrží signál a reproduktor přehraje hudbu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Do auta
Hmotnost: 0.015 kg
Pracovní napětí: DC5V ±0,5V
Pracovní výkon: 0,3W
Přenosová vzdálenost: ≧10m
Verze Bluetooth: V4.2

Bluetooth přijímač do auta - Řešení pro bezdrátový poslech hudby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: