Zboží odesíláme každé pondělí

Pokud uskutečníte objednávku do neděle 12:00, odešleme zboží další den. Při volbě bankovním převodem / kartou zboží odešleme následující pondělí po obdržení platby.

Gumové těsnění čelního a zadního skla - pásek 19 mm x 2 m

199 Kč
Skladem

Gumové těsnění nejen čelního a zadního skla ale i mezer mezi částmi karoserie auta. Ideální náhrada starého, vypraskaného nebo poškozeného těsnění.

  • Snižuje přenos hluku do vozidla
  • Zabraňuje pronikání prachu a vody
  • Skvěle utěsňuje mezery mezi díly karoserie a sklem
  • Jednoduchá instalace

H8e484fbd2198436ebffc2ad8e9e7ed05Z

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní přednosti gumového těsnění do auta

  1. Udržujte vozidlo v čistotě: Pás může snížit přenos hluku silničních pneumatik a hluku větru do vozidla a zlepšit tak jízdní komfort. Těsnění zabraňuje pronikání prachu a deště. Udržuje mezery ve vozidle čisté a snáze se tak čistí.
  2. Zabraňte pronikání vody: Může chránit střechu před průnikem vody a zabránit prachu. Udělejte vozidlo vzduchotěsnější, tišší a pohodlnější.
  3. Design ve tvaru T: Těsnicí pásek čelního skla automobilu má design ve tvaru písmena "T". Tento tvar se lépe přizpůsobí mezeře vašeho vozu. Používá se hlavně k utěsnění mezer mezi dveřmi, kapotami, kufry, okny a dveřmi.
  4. Vysoce kvalitní materiál: Pás předního skla automobilu je vyroben z pryžového materiálu EPDM, který má dobrou elasticitu a houževnatost, snadno se skládá a ohýbá, je bezpečný a netoxický, odolný a pevný, snadno se deformuje a má dobrý těsnící efekt. Je vodotěsný, prachotěsný a větruodolný. Hlavní výhodou je také zvuková izolace, která udělá vaši jízdu pohodlnější.
  5. Pohodlná instalace: Těsnicí pásek dveří je navržen s oboustrannou páskou, která má dobrou přilnavost a lze ji přímo připevnit k vozidlu, aniž byste s tím strávili mnoho času. Způsob použití je jednoduchý. Oboustranná páska je měkká, pružná a nepoškodí lak vašeho auta.

 

Pozice-těsnícího-pásku 

 

Návod na aplikaci těsnícího pásku

Očištění karoserie a skla

Před aplikací těsnícího pásku je důležité připravit místo instalace. Nejprve je třeba očistit karoserii a případně i sklo od nečistot pomocí šetrného čistícího prostředku, například jarové vody. Tím zajistíte, že těsnící pásek bude dokonale přiléhat k povrchu a zajistí tak co nejlepší těsnost.

 

Aplikace těsnícího pásku

Nyní je třeba odlepit konec ochranného pásku z těsnění a přiložit těsnící pásek na požadovanou pozici. Před nalepením si vymezte instalační linii, aby byl těsnící pásek nalepen rovnoměrně a přesně do spáry. Tím zajistíte, že těsnící pásek bude plnit svou funkci co nejlépe.

 

Čekání na zatuhnutí

Po instalaci těsnícího pásku je důležité počkat 24 hodin, než se těsnící pásek pořádně zatuhne. Během této doby je zakázáno těsnící pásek omývat vodou nebo jinak manipulovat s ním. Teprve po uplynutí této doby můžete být jisti, že těsnící pásek bude plnit svou funkci co nejefektivněji.

 

Výhody těsnícího pásku

S těsnícím pásku zajistíte nejen lepší těsnost vašeho vozu, ale také ochráníte karoserii před průvanem a nečistotami. Použití těsnícího pásku je jednoduché a rychlé, a navíc vám ušetří spoustu času a úsilí při údržbě vašeho vozu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Do auta
Hmotnost: 0.095 kg
? Rozměr: 19 mm x 2m
Materiál: Guma
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JJ Avatar autora | 2.2.2024
v pohodě🙂
5
KA Avatar autora | 9.9.2023
Cena dobrá ale velký minus s dopravou, posílají zboží je v pondělí, jestli objednáte v podělí, dostanete to až příští čtvrtek ☹️. Jinak ji komunikace proběhla v pohodě. Za mě slušní E-shop a děkuji