Zboží odesíláme každé pondělí. Pokud uskutečníte objednávku do neděle 12:00, odešleme zboží další den. Při volbě bankovním převodem / kartou zboží odešleme následující pondělí po obdržení platby.

Gumové těsnění čelního a zadního skla - pásek 19 mm x 2 m

199 Kč
Skladem

Gumové těsnění nejen čelního a zadního skla ale i mezer mezi částmi karoserie auta. Ideální náhrada starého, vypraskaného nebo poškozeného těsnění.

 • Snižuje přenos hluku do vozidla
 • Zabraňuje pronikání prachu a vody
 • Skvěle utěsňuje mezery mezi díly karoserie a sklem
 • Jednoduchá instalace

H8e484fbd2198436ebffc2ad8e9e7ed05Z

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní přednosti gumového těsnění do auta

 1. Udržujte vozidlo v čistotě: Pás může snížit přenos hluku silničních pneumatik a hluku větru do vozidla a zlepšit tak jízdní komfort. Těsnění zabraňuje pronikání prachu a deště. Udržuje mezery ve vozidle čisté a snáze se tak čistí.
 2. Zabraňte pronikání vody: Může chránit střechu před průnikem vody a zabránit prachu. Udělejte vozidlo vzduchotěsnější, tišší a pohodlnější.
 3. Design ve tvaru T: Těsnicí pásek čelního skla automobilu má design ve tvaru písmena "T". Tento tvar se lépe přizpůsobí mezeře vašeho vozu. Používá se hlavně k utěsnění mezer mezi dveřmi, kapotami, kufry, okny a dveřmi.
 4. Vysoce kvalitní materiál: Pás předního skla automobilu je vyroben z pryžového materiálu EPDM, který má dobrou elasticitu a houževnatost, snadno se skládá a ohýbá, je bezpečný a netoxický, odolný a pevný, snadno se deformuje a má dobrý těsnící efekt. Je vodotěsný, prachotěsný a větruodolný. Hlavní výhodou je také zvuková izolace, která udělá vaši jízdu pohodlnější.
 5. Pohodlná instalace: Těsnicí pásek dveří je navržen s oboustrannou páskou, která má dobrou přilnavost a lze ji přímo připevnit k vozidlu, aniž byste s tím strávili mnoho času. Způsob použití je jednoduchý. Oboustranná páska je měkká, pružná a nepoškodí lak vašeho auta.

 

Pozice-těsnícího-pásku 

 

Návod na aplikaci těsnícího pásku

 1. Očistěte místo aplikace karoserie a případně skla od nečistot šetrným prostředkem (postačí i jarová voda)
 2. Odlepte konec ochranného pásku z těsnění, přiložte na pozici a vymezte si instalační linii, aby byl těsnící pásek nalepen rovně do spáry.
 3. Po dobu 24h je zakázáno omývat vodou či jinak manipulovat s těsnícím páskem - nechte pásek pořádně zatuhnout.

Doplňkové parametry

Kategorie: Do auta
Hmotnost: 0.2 kg
? Rozměr: 19 mm x 2m
Materiál: Guma

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: